VERDİĞİM SERTİFİKALI EĞİTİMLER

Eğitimler, yüz yüze ve online olarak verilmektedir.
nese_gurup_theta_healing_basic_dna_temel_dna_egitim_gorsel

Temel DNA - Süre: 3 Gün

Basic DNA® (Temel DNA®) eğitimine ön şart olmadan herkes katılabilir. Thetahealing® in temel dersidir.

nese_gurup_theta_healing_advanced_dna_ileri_dna_egitim_gorsel

İleri DNA - Süre: 3 Gün

Advanced DNA® (İleri DNA®) eğitimine, Basic DNA mezunları katılabilmektedir. ThetaHealing®’in uzmanlık eğitimidir. Teknik detaylandırılır. Thetahealing şimdi başlıyor.

nese_gurup_theta_healing_dig_deeper_derin_kazma_egitim_gorsel

Sen ve Dünya - Süre: 2 Gün

Dig Deeper® (Derin Kazma®) seminerine Advanced DNA® eğitimi mezunları katılabilmektedir. Bu eğitim, kazma tekniğinin uzmanlığı öğretir. Derin Kazma® eğitiminde ustalaştıktan sonra hayatınızda derinlemesine değişimler yaşayacaksınız.

nese_gurup_theta_healing_you_and_god_sen_ve_yaradan_egitim_gorsel

Sen ve Yaradan - Süre: 2 Gün

You and God® (Sen ve Yaradan®) eğitimine Dig Deeper® mezunları katılabilir. Bu eğitimde, yaratıcınn sesi ile egonuz arasındaki farkı anlayacak ve direkt iletişim kurmayı öğreneceksiniz.

nese_gurup_theta_healing_manifesting_and_abundance_bolluk_ve_yaratim_egitim_gorsel

Yaratım ve Bolluk - Süre: 2 Gün

Manifesting & Abundance® (Yaratım ve Bolluk®) seminerine Dig Deeper® mezunları katılabilir. Bu eğitimde, hayattaki bir çok alanda bolluk enerjinizi doğru akmasını, artmasını sağlayacaksınız.

nese_gurup_theta_healing_you_and_the_earth_egitim_gorsel

Sen ve Dünya - Süre: 2 Gün

Manifesting & Abundance® (Yaratım ve Bereket®) seminerine Dig Deeper® mezunları katılabilir. Bu eğitimde, hayattaki bir çok alanda bolluk enerjinizi doğru akmasını, artmasını sağlayacaksınız.

Theta_Healing_Sen_ve_Esin_You_and_Your_Significant_Other (1)

Sen ve Eşin - Süre: 2 Gün

You and Your Significant Other® (Sen ve Eşin®) eğitimine Dig Deeper® mezunları katılabilir. Bu eğitimde, sadece çiftler için değil, aynı zamanda bir ilişki geliştirmeyi, samimi bir ilişki kurmayı, ilişkiler konusunda en yüksek potansiyele erişmek için bir ortaklık kurmayı isteyen herkes için.

Atalarımızdan bize devredilen engelleri ve engelleri kaldırırken, başka bir kişiyi nasıl gerçekten seveceğinizi ve sizi sevmelerine nasıl izin vereceğinizi öğrenin. Kendimizi gerçekten sevdiğimizde, bir sonraki aydınlanma seviyesine ulaşırız. 

Theta_Healing_Sen_ve_Yakin_Cevren_You_and_Your_Inner_Circle (1)

Sen ve Yakın Çevren - Süre: 2 Gün

You and Your Inner Circle® (Sen ve Yakın Çevren®) eğitimine Dig Deeper® mezunları katılabilir. Sürekli büyüyor ve gelişiyoruz. Bu büyüme sürecinde çevremizdeki insanlarla sağlıklı bir destek sistemine ve ilişkiye sahip olmak çok önemli. Hayatta güvenle ilerleyebilmemiz ancak doğru yakın çevre ile olur.

Siz ve İç Çemberiniz, en iyi arkadaşınızın kim olması gerektiğini bilerek, etrafınıza doğru insanları yerleştirerek hayatınızın her alanında başarılı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olacak bir tasarımdır.

Theta_Healing_Sezgisel_Anatomi_Intutive_Anatomy (1)

Sezgisel Anatomi- Süre: 15 Gün

Intuitive Anatomy® (Sezgisel Anatomi®) Eğitimi, ThetaHealing® uygulayıcılarının  sezgileriyle, organ ve sistemlerle yakından ve sezgisel olarak buluşmalarına olanak tanıyan derinlemesine bir keşif yolculuğudur.. Öğrenci, vücutta bulunan duyguları ve inançları keşfeder. 

Bu eğitim, birikmiş enerjik duyguların salıverilmesi yoluyla vücut sistemlerine şifa sunar. Daha sonra, her sistemde bulunan inançları ve bunların fiziksel “hastalık” ile olan ilişkilerini araştırır. 

EĞİTİMLER, SEANSLAR DİĞER ÇALIŞMALAR İLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN!